Powypadkowy DJ z Kanady

Moderatorzy: awanturnik, mireks

didabylju

OBSERWATOR
https://32.phpbb3styles.net
Miejsce zamieszkania: EBJ
Model: FREEMONT
Silnik: 2.0 MJ 170 KM
Skrzynia biegów: MANUAL
Rok produkcji: 2013
Przebieg: 190000
Otrzymał Podziękowanie: razy

Powypadkowy DJ z Kanady

Post autor: didabylju » 22 lip 2022, 23:00

witam serdecznie wszystkich.
przy okazji wymiany opony na dojazdówce w mojej bestii zauważyłem na parkingu pewnego warsztatu interesujący okaz do "drobnych poprawek lakierniczych" ;-), a mianowicie: biały Dodge Journey AWD z silnikiem - chyba - 3.6 Pentastara (zakładam, ze to nie jest 2.4; do uściślenia).
z grubsza oglądając, pojazd ma: uszkodzony prawy przedni błotnik, obie przednie lampy, szybę kierowcy, wystrzelone kurtyny i poduszkę po stronie pasażera oraz 3 kola na feldze 19''. na jednej z szyb widnieje przebieg "159000" (nie jestem pewien czy km, czy mil; w CAN jest system metryczny, wiec km raczej; do uściślenia). właściciel warsztatu nie kojarzył z pamięci czy to rocznik 2013, czy 2014. skrzynia automat. radio - duży uConnect.
auto stoi w Kamieńcu Wrocławskim w warsztacie samochodowym na wylocie w kierunku Czernicy (lokal za marketem Mrówka, na przeciwko stacji Orlen).
przekazuję jedynie informację. może ktoś z forumowiczów byłby zainteresowany. szkoda takiego "draba" posłać na żyletki ;-) może pisane jest mu drugie życie na polskich drogach :-)
pozdrawiam serdecznie, dw
"The beast is b(l)ack"

Roonin

ROZKRĘCA SIĘ
Miejsce zamieszkania: Lublin
Model: DODGE
Silnik: 3.6 280 KM
Skrzynia biegów: AUTOMAT
Rok produkcji: 2013
Przebieg: 151000
Dziękuję za post;: razy
Otrzymał Podziękowanie: razy

Re: Powypadkowy DJ z Kanady

Post autor: Roonin » 06 sie 2022, 21:20

Jak poszły kurtyny i szyba to tylko żyletki. To są tak "twarde" samochody że jeśli uszkodzenia są tak rozległe to to jest warte równowartość w częściach.
Wiem co mówię bo robiłem Kanadę z duuużo mniejszymi uszkodzeniami.
Takiego z wystrzelonymi poduszkami i załatwioną szybą bym nie dotykał.

ODPOWIEDZ