Dobry gazownik Łódź

Paliwo alternatywne

Moderatorzy: awanturnik, mireks

Aron95

OBSERWATOR
https://32.phpbb3styles.net
Miejsce zamieszkania: ŁÓDŹ
Model: DODGE
Silnik: 3.6 280 KM
Skrzynia biegów: ZASTANAWIAM SIĘ
Rok produkcji: 2018
Przebieg: 0

Dobry gazownik Łódź

Post autor: Aron95 » 30 maja 2020, 20:15

Witam jutro jadę kupić Dodga Journeya 3,6 z 2013 roku. I poszukuje dobrego gazownika w Łodzi by zrobił mi gaz oraz speca od automatycznych skrzyń biegów w celu wymiany oleju w niej.

Obi

OBSERWATOR
Miejsce zamieszkania: Łódź
Model: FREEMONT
Silnik: 2.4 170 KM
Skrzynia biegów: AUTOMAT
Rok produkcji: 2025

Re: Dobry gazownik Łódź

Post autor: Obi » 27 lut 2021, 20:49

Ja do FF dopiero się przymierzam, ale po wizytach u kilku czarodziejów, od ok 5 lat jeżdżę tylko i wyłącznie do Nagazu (Stefanowski). Do FF jeśli kupię bez, będę zakładał u nich Landi Renzo.

goszczu

OBSERWATOR
Model: FREEMONT
Silnik: 3.6 280 KM
Skrzynia biegów: AUTOMAT
Rok produkcji: 2012

Re: Dobry gazownik Łódź

Post autor: goszczu » 28 mar 2021, 14:18

Jeżeli masz zamontowaną inst tartarini - to w Łodzi polecam kołomax na wrocławskiej. Kupiłem freemonta parę miesięcy temu. Instalacja nie przełączała się na gaz ( padnięty czujnik). Był problemem z połączeniem do sterownika- podobno ta instalacja ma szyfrowany interfejs. Dodatkowo panowie przenieśli mi wlew pod klapkę, wymienili filtry i podegrali mapy. Razem 700zł. Muszę jeszcze zbiornik ogarnąć bo wchodzi mi tylko 20l.

Jeżeli montujesz nową instalację - to imho stag jest najlepszy bo - jest to polska firma i zaserwisujesz to wszędzie. Ja bym pytał prosto z mostu - czy instalowaliście LPG w takim silniku? Jeżeli nie - to szukałabym dalej. No i pytanie - czy zdejmują kolektor do wiercenia. Podobno wiele firm oszczędza na tym.

ODPOWIEDZ