Portal
PORTALFORUMCHATSZUKAJPOMOCUŻYTKOWNICYGRUPYSTATYSTYKIALBUMDOWNLOAD
FIAT FREEMONT OPINIE FORUM Strona Główna FIAT FREEMONT OPINIE FORUM
FIAT FREEMONT OPINIE FORUM

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Telefon smartfon pod nawigację
Autor Wiadomość
bonnik 
ROZKRĘCA SIĘ

Wysłany: 2018-05-27, 08:30   Telefon smartfon pod nawigację

Obecnie mam jeszcze można powiedzieć analogową nokię 6300 do której jestem przywiązany, ale nawigacja też by się przydała. Jaki smartfon tak powiedzmy do 600 będzie dobry do tego typu celów?
  Silnik: 2.0 MJ 170 KM Skrzynia biegów: MANUAL Przebieg: 145000km

anpa 
ROZKRĘCIŁ SIĘ

FF/DJ: FREEMONT
Wysłany: 2018-05-27, 21:49   

W tym budżecie to Xiaomi. Musisz dobrać sobie model do swoich potrzeb - wielkość ekranu, pojemność baterii, ilość pamięci, itp.
  Silnik: 2.0 MJ 170 KM Skrzynia biegów: MANUAL Przebieg: 80000km Rok prod.: 2012

pers 
ROZKRĘCA SIĘ

Wysłany: 2018-05-29, 09:01   

Rzeczywiście należy dobrać sprzęt w zależności od swoich realnych potrzeb oraz możliwości finansowych. Xiami fajny sprzęt. Proponuje jeszcze sprawdzić smartfony od Manta. Zwłaszcza model MSP95021 ROCKY 3 PRO. Jeden z lepszych z tej serii. Po pierwsze ma trwałą obudowę, dzięki czemu spokojnie wytrzyma upadki i inne tego typu zdarzenia, które przecież się zdarzają. Poza tym ma pojemną baterię, bo 3k mAh, wyświetlacz IPS (wypas), rozdzielczość HD 1280×720. Koszt to około 600 zł, zależy od sklepu.
Proponuję jeszcze tutaj sprawdzić: https://manta.com.pl/product-category/smartfony-i-telefony-komorkowe/smartfony/
  Silnik: 2.0 MJ 170 KM Skrzynia biegów: MANUAL

FerdFF 
CZŁOWIEK FORUM

FF/DJ: FREEMONT
Wysłany: 2018-05-31, 10:44   

Xiaomi - wg mnie najlepszy stosunek cena a jakość. Robią naprawdę super sprzęty.
W tym budżecie polecam z Xiaomi Redmi 4X 3/32gb - jest po prostu świetny - mam go od roku. Bateria trzyma cały dzień niemal ciągłego używania - w końcu 4100mAh. Do dzwonienia/odbierania - można zapomnieć o ładowaniu na 3 dni :) Aplikacje działają płynnie, nie tną się, aparat jak na moje potrzeby wystarczający :)
Ogółem sprzęt za niewielkie pieniądze godny polecenia.
  Silnik: 2.0 MJ 170 KM Skrzynia biegów: MANUAL Przebieg: 120000km Rok prod.: 2012

Odpowiedz do tematu