Portal
PORTALFORUMCHATSZUKAJPOMOCUŻYTKOWNICYGRUPYSTATYSTYKIALBUMDOWNLOAD
FIAT FREEMONT OPINIE FORUM Strona Główna FIAT FREEMONT OPINIE FORUM
FIAT FREEMONT OPINIE FORUM

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak łączności Bluetooth
Autor Wiadomość
Grizzlee 
ROZKRĘCA SIĘ

FF/DJ: FREEMONT
Wysłany: 2019-06-24, 09:34   Brak łączności Bluetooth

Witam, jakiś czas temu miałem taki problem, że nie działała mi funkcja phone. Oczywiście myślałem, że mam uszkodzony moduł, jednakże raz na jakiś czas, bardzo krótki czas, udawało mi się odpalić tą funkcję i nawet sparować telefon. Ostatnio wziąłem się za próbę naprawy tego i ku mojemu zdziwieniu udało się! Pomogła wymiana bezpiecznika (na starym były poprzecierane płytki, które się wsuwa). Aczkolwiek powstał teraz inny problem, taki, że nie mogę się połączyć z telefonem. Próbuję sparować telefon z uconnectem, ale wykrywalność uconnecta trwa zaledwie sekundę. Wyświetla mi się informacja o kodzie do sparowania po czym po sekundzie znika. Ktoś wie i zechce pomóc rozwiązać ten mój problem? Dodam, że wcześniej łączyłem się z tym samym telefonem i wszystko działało. Wykrywalność mam włączoną.
  Silnik: 2.0 MJ 140 KM Skrzynia biegów: MANUAL Przebieg: 178000km Rok prod.: 2013

Pinio 
CZŁOWIEK FORUM

Wysłany: 2019-06-24, 12:27   

Obawiam się że pada ci moduł. Jest o tym sporo na FO, poczytaj. Typowe objawy. Do pewnego momentu pomaga reset przez odłączeniu aku lub wyciągniecie bezpiecznika - później już nie pomaga. Centralka do wymiany. Niestety jeszcze nikomu nie udało się zdiagnozować na czym polega problem i co się psuje w tym module. Albo ja się nie doczytałem. Jak ktoś odkryje i naprawi ten moduł będzie miał co robić, bo ta centralka pada nader często.
  Silnik: 3.6 280 KM Skrzynia biegów: AUTOMAT Przebieg: 140000km Rok prod.: 2012

Grizzlee 
ROZKRĘCA SIĘ

Wysłany: 2019-06-24, 13:30   

Też u siebie obstawiałem ten moduł, aczkolwiek odłączenie akumulatora i wyjęcie bezpiecznika nie pomagało. Dopiero zmiana na inny pomogła.
Mam dobrego speca od elektroniki, ale jakoś przeraża mnie wyjęcie tego modułu. Raz zaglądałem i w sumie nie mogłem go zlokalizować.
  Silnik: 2.0 MJ 140 KM Skrzynia biegów: MANUAL Przebieg: 178000km Rok prod.: 2013

DiP 
ROZKRĘCA SIĘ

Wysłany: 2019-06-27, 21:17   

No tak po zgodnie aku mam ten sam problem. Nowy moduł w USA kosztuje 1000 zł i ta droga pójdę.
  Silnik: 2.0 MJ 170 KM Skrzynia biegów: AUTOMAT Przebieg: 147000km Rok prod.: 2012

Odpowiedz do tematu