Portal
PORTALFORUMCHATSZUKAJPOMOCUŻYTKOWNICYGRUPYSTATYSTYKIALBUMDOWNLOAD
FIAT FREEMONT OPINIE FORUM Strona Główna FIAT FREEMONT OPINIE FORUM
FIAT FREEMONT OPINIE FORUM

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Brak dźwięku z telefonu przez BT - tylko przy rozmowie...?!
Autor Wiadomość
DARIUSZFREE 
OBSERWATOR
DARIUSZ

FF/DJ: FREEMONT
Wysłany: 2018-06-11, 15:43   Brak dźwięku z telefonu przez BT - tylko przy rozmowie...?!

Witam, ...tak jak pisałem w innych postach, dopiero zapoznaję się z autem,
i właśnie dotarłem do Bluetootha.
Sprawa jest dziwna, widzi telefon łączy się, odgrywa muzyczkę przy połączeniu ale po odebraniu albo cisza w 2 strony, albo trzaski.
Myślałem że może telefon za nowy, wrzuciłem upgrade wszystkiego co się dało, mapy, softu- wszystko poszło pięknie zgodnie z instrukcją jagruszki;) zero zwiech, niebieskich ekranów itd - wszystko jak po maśle...
Ale nie rozwiązało to problemu.... Podłączyłem dwa inne telefony, Xiaomi, Samsung S6 - d*pa.
Czort wie o co chodzi - mogę odtwarzać pliki muzyczne, nic nie zrywa, telefon dzwoni....pod odebraniu kicha.
Najlepsze jest to że w telefonie zakodowane były inne telefony, wcześniejszego użytkownika,
było ich kilka więc zakładam że dzwonił bez problemu.
Ma ktoś jakiś pomysł ? jakiś kruczek o którym nie wiem, czy poważniejsza sprawa ?

JohnyB 
OBSERWATOR

Wysłany: 2018-06-12, 07:40   Re: Brak dźwięku z telefonu przez BT - tylko przy rozmowie..

Witaj,

Niestety modul HFM . U mne również bylo tak samo od początku, a teraz padl w całości :(

DARIUSZFREE napisał/a:
Witam, ...tak jak pisałem w innych postach, dopiero zapoznaję się z autem,
i właśnie dotarłem do Bluetootha.
Sprawa jest dziwna, widzi telefon łączy się, odgrywa muzyczkę przy połączeniu ale po odebraniu albo cisza w 2 strony, albo trzaski.
Myślałem że może telefon za nowy, wrzuciłem upgrade wszystkiego co się dało, mapy, softu- wszystko poszło pięknie zgodnie z instrukcją jagruszki;) zero zwiech, niebieskich ekranów itd - wszystko jak po maśle...
Ale nie rozwiązało to problemu.... Podłączyłem dwa inne telefony, Xiaomi, Samsung S6 - d*pa.
Czort wie o co chodzi - mogę odtwarzać pliki muzyczne, nic nie zrywa, telefon dzwoni....pod odebraniu kicha.
Najlepsze jest to że w telefonie zakodowane były inne telefony, wcześniejszego użytkownika,
było ich kilka więc zakładam że dzwonił bez problemu.
Ma ktoś jakiś pomysł ? jakiś kruczek o którym nie wiem, czy poważniejsza sprawa ?
  Silnik: 2.0 MJ 170 KM Skrzynia biegów: AUTOMAT

DARIUSZFREE 
OBSERWATOR
DARIUSZ

Wysłany: 2018-06-18, 13:29   Re: Brak dźwięku z telefonu przez BT - tylko przy rozmowie..

[quote="JohnyB"]Witaj,

Niestety modul HFM . U mne również bylo tak samo od początku, a teraz padl w całości :(

Potwierdzam, sprzedający potwierdził w serwisie moduł HFM, na szczeście miałem samochód z 12 mcy gwarancją i podeszli do tego uczciwie i profesjonalnie, część zamówiona, czekam.
Dzięki.

Odpowiedz do tematu