Portal
PORTALFORUMCHATSZUKAJPOMOCUŻYTKOWNICYGRUPYSTATYSTYKIALBUMDOWNLOAD
FIAT FREEMONT OPINIE FORUM Strona Główna FIAT FREEMONT OPINIE FORUM
FIAT FREEMONT OPINIE FORUM

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Składanie lusterek
Autor Wiadomość
Seth 
ZNAWCA

FF/DJ: FREEMONT
Wysłany: 2012-12-19, 22:30   Składanie lusterek

Hej,

mam pytanko - czy można zaprogramować tak lusterka aby się automatycznie składały przy zamykaniu auta?

Pozdro.

PS. wczoraj zostałem oświecony przez kolegę odnośnie klapki wlewu paliwa. Ale beton! :P Zamówiłem już korek na kluczyk ;)
  Silnik: 3.6 280 KM Skrzynia biegów: AUTOMAT Przebieg: 154000km Rok prod.: 2012

adszym 
ZNAWCA

Wysłany: 2012-12-20, 20:22   

Nie mozna zaprogramowac.
Przynajmniej ja nie znalazlem takiej opcji.
  Silnik: BRAK Skrzynia biegów: BRAK

McNik 
ZNAWCA

Wysłany: 2012-12-21, 19:18   

Kiedy kupowałem mojego FF, zapytałem pana z salonu czy jest możliwe automatyczne składanie lusterek przy zamykaniu samochodu. Poinformował mnie, ze fiat zrezygnował z tej funkcji by chronić lusterka przed awarią w przypadku dużego oblodzenia. Teraz kierowca sam decyduje czy lusterka złożyć czy pozostawić takimi jakie są. Naciśnięcie guzika naprawdę nie sprawia mi kłopotu. Jednak składam je wyłącznie gdy parkuję w centrum miasta na chodniku
  Silnik: BRAK Skrzynia biegów: BRAK

Sevrill 
ZNAWCA

Wysłany: 2012-12-21, 22:51   

McNik napisał/a:
Kiedy kupowałem mojego FF, zapytałem pana z salonu czy jest możliwe automatyczne składanie lusterek przy zamykaniu samochodu. Poinformował mnie, ze fiat zrezygnował z tej funkcji by chronić lusterka przed awarią w przypadku dużego oblodzenia. Teraz kierowca sam decyduje czy lusterka złożyć czy pozostawić takimi jakie są. Naciśnięcie guzika naprawdę nie sprawia mi kłopotu. Jednak składam je wyłącznie gdy parkuję w centrum miasta na chodniku

No i proszę_Fiat frontem do użytkownika!:)
Tu pytają o AUTOMAT a ADMIN przy nawiewach znów AUTOMAT gani...i jak tu ludziom dogodzić?:)

legion12 
CZŁOWIEK FORUM

Wysłany: 2013-08-18, 22:00   Witam

Podczepie sie pod temat lusterek.Mam taki problem-lusterko od strony kierowcy sie nie składa jak powinno.Po odbiorze FF wogole sie nie składało ,po interwencji w serwisie naprawiono to informując mnie,ze był problem z oprogramowaniem.po kilku godzinach od odbioru samochodu z serwisu lusterko zaczęło sie dotykać tylko do połowy ,gdy je delikatnie popchnąłem zamknęło sie całkowicie .moze ktoś juz miał taki problem?prosze o info
  Silnik: 3.6 280 KM Skrzynia biegów: AUTOMAT Przebieg: 100300km Rok prod.: 2013

tomek 
LIGA SUBUKA

Wysłany: 2013-08-19, 07:27   

U mnie takiego problemu nie ma. Wygląda raczej na jakiś problem mechaniczny niż z oprogramowaniem, panowie z serwisu jak nie wiedzą co powiedzieć, to gadają bez sensu :-P . Jesteś chyba pierwszy z takim problemem.
W innym aucie którym użytkuję, po wyjechaniu z myjni automatycznej, także lusterko przestało reagować - zalana wtyczka/konektor :shock: i komputer stwierdził awarię (CanBus) i odłączył.

Moim zdaniem powinienieś nekać serwis aby to wyjaśnili. :evil:

legion12 
CZŁOWIEK FORUM

Wysłany: 2013-08-19, 10:20   

Dzięki za odp.Takmteż zrobię
  Silnik: 3.6 280 KM Skrzynia biegów: AUTOMAT Przebieg: 100300km Rok prod.: 2013

subuk 
LIGA SUBUKA

Wysłany: 2013-08-19, 10:34   

Nie ma się co spinać, w nowych samochodach wszystkich marek zdarzają się takie psikusy, jednak sprawa powinna być szybko przez ASO załatwiona w taki sposób, żebyś czuł się dopieszczony ;-)
  Silnik: 3.6 280 KM Skrzynia biegów: AUTOMAT Przebieg: 100000km Rok prod.: 2013

legion12 
CZŁOWIEK FORUM

Wysłany: 2014-07-02, 19:15   

Jeszcze odnośnie zamykania lusterek.Dowiedziałem sie w aso,że są takie moduły do domykania szyb i składania lusterek.Cena za sztukę to 150 zł.Podobno są uniwersalne.Montowali w innych fiatach,we Freemoncie jeszcze nie ,bo jest zbyt 'świeży'.Nie wiedzą czy zadziała :-/

Odpowiedz do tematu