Portal
PORTALFORUMCHATSZUKAJPOMOCUŻYTKOWNICYGRUPYSTATYSTYKIALBUMDOWNLOAD
FIAT FREEMONT OPINIE FORUM Strona Główna FIAT FREEMONT OPINIE FORUM
FIAT FREEMONT OPINIE FORUM

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
Czerwone lampki od hamulca - w korku
Autor Wiadomość
Paweł 
OBSERWATOR

FF/DJ: FREEMONT
Wysłany: 2019-05-09, 12:17   Czerwone lampki od hamulca - w korku

Kiedy jadę, podjeżdżam w korku co jakiś czas zapalają się czerwone lampki hamulców żeby po chwili, jak ruszę zgasnąć i tak co jakiś czas. Nic złego więcej się nie dziej, w czasie płynnej jazdy nie występuje.... wie może ktoś o co chodzi? :shock:

maq 
LIGA SUBUKA

Wysłany: 2019-05-09, 12:38   

Poziom płynu hamulcowego sprawdzałeś?
  Silnik: 3.6 280 KM Skrzynia biegów: AUTOMAT Przebieg: 101101km Rok prod.: 2014

Paweł 
OBSERWATOR

Wysłany: 2019-05-09, 13:02   

hm...ostatnio jakiś mechanik popatrzył i stwierdził, że poziom raczej jest ok...

Paweł 
OBSERWATOR

Wysłany: 2019-05-09, 13:04   

Wcześniej zapalała się pomarańczowa lampka od kontroli trakcji i po pewnym czasie gasła ... teraz przestała a za to pojawiają się te czerwone.

Paweł 
OBSERWATOR

Wysłany: 2019-05-13, 23:10   zapas pełnowymiarowy

Może komuś się przyda. Zestaw naprawczy wiadomo do czego się nadaje przy większym uszkodzeniu..do tego nawet jeśli pomoże to wulkanizatorzy nie chcą czyścić kół z tego kitu, no i nawet dojazdówka (mniejsza) przy napędzie AWD nie jest szczęśliwym pomysłem, chodzi o pomiar prędkości obrotowej przez mechanizmy napedu. Moje koła to 18ki. Na portalach kupiłem windę koła zapasowego - 100 - 200 zł, we wnęce bagażnika tam gdzie jest zestaw naprawczy odkręciłem 4 nakrętki i spokojnie wychodzi wykładzina wnęki co pozwala wyjąć styropian od zestawu naprawczego. Pod nim są trzpienie i otwór do zamocowania windy - banalne. Styropian i winda nie przeszkadzają sobie, jedynie kompresor trzeba przelokować - ja polecam skrytkę pod nogami tylnego pasażera. Dalej na portalu aukcyjnym felga ale nie dedykowana do FF tylko według rozstawu śrub i rozmiaru, dedykowana do jakiegoś jeepa pasowała- nowa 70 zł (pan się zarzekał, że nie ma w specyfikacji, że pasuje do FF - moje ryzyko - pasuje :-D bo musi - wszystkie rozmiary są identyko. Dalej opona - pełny rozmiar 225/65/18 co prawda chińczyk ale nowa (na zapas może być) na oponeo chyba rozkompletowana trafiła mi sie za 70! zł(pozostałe były już po 200) a jak nie, to to jakaś używka może być. Czujnik ciśnienia- dedykowany do ff jest drogi ale.. to samo jest do alfy, opla itd. itp. ja kupiłem niby od alfy ;) za 20 zł - identyczny.
No i wszystko jest ale się nie mieści.. Podobno oryginalnie wchodzi pod fiata tylko dojazdówka.. spokojnie jednak podwiesiłem moja pełną 18" co prawda bez osłony (kielicha) i co prawda wisi nieco krzywo ...tak trochę zawadiacko ;) ale od roku trzyma się mocno i ani drgnie a ja jestem mocno spokojny w trasie.
Za niecałe 350 zł mamy windę i nowe pełne koło, z przesyłkami i montażem.
Pozdrawiam

Silnik: 2.0 MJ 170 KM Skrzynia biegów: AUTOMAT Przebieg: 140000km Rok prod.: 2012

Odpowiedz do tematu