Portal
PORTALFORUMCHATSZUKAJPOMOCUŻYTKOWNICYGRUPYSTATYSTYKIALBUMDOWNLOAD
FIAT FREEMONT OPINIE FORUM Strona Główna FIAT FREEMONT OPINIE FORUM
FIAT FREEMONT OPINIE FORUM

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  AlbumAlbum  Chat  DownloadDownload

Poprzedni temat «» Następny temat
NAVI 8.4 update
Autor Wiadomość
jagruszka 
ZNAWCA

FF/DJ: FREEMONT
Wysłany: 2018-12-14, 20:46   

markrzy napisał/a:
Z ciekawości zobaczyłem opinię o 5008 na Autocentrum:
"Uciążliwe usterki zgłoszone przez oceniającego:
Układ elektryczny : byłem w serwisie 5 razy. Nie są w stanie naprawić niczego: samoczynne zamykanie się rolety od szyberdachu, świecenie kontrolki pola martwego w lusterkach wstecznych kiedy nie nadjeżdża samochód, pokazuje się informacja że jest usterka systemu automatycznego hamowania (po jakimś czasie znika), często blokuje się i nie można uruchomić tempomatu aktywnego, unosząca się maska przy mijaniu się z tirami, zawieszanie się automatycznej zmiany świateł z mijania na drogowe, blokowanie się systemu automatycznego otwierania się bagażnika (ruch nogą pod bagażnikiem po winien go otwierać), źle spasowana albo deska rozdzielcza albo szyba przednia (z lewej strony jest bardzo duży luz którego nie ma z prawej), z lewego dolnego rogu szyby gdzie jest większy luz na deskę raz dostałą się woda, z tego miejsca pod czas jazdy dochodzi głośny szum powietrza oraz czuć zdecydowanie chłodne powietrze z zewnątrz, trzęsła się kierownica przy hamowaniu, wymieniono oraz klocki z przodu i z tyłu, które to klocki musieli przyszlifować bo nic się nie poprawiło jest lepiej ale nadal kierownica drży... samochód ma nie całe 38000 km przebiegu.."
Oby jagruszka twój egzemplarz był lepszy. Miałem kiedyś Lagunę - miała opinię KRLÓWEJ LAWET.I była to prawda.

Mam nadzieję, że nie będzie tak źle. Jest to mój 7 francuz i nigdy nie miałem z nimi problemu (poza jednym Scenikiem. którego wada polegała na tym, że mi ukradli).
Co do FF to też bardzo różne opinie były o nich a raczej ja nigdy nie narzekałem. Trzeba mysleć optymistycznie - to samochód a nie żona, więc w razie czego "zwiążę sie" z innym :-P
  Silnik: 2.0 MJ 170 KM Skrzynia biegów: AUTOMAT Przebieg: 116000km Rok prod.: 2013

Orson 
ROZKRĘCIŁ SIĘ

Wysłany: 2018-12-28, 10:57   

Hej,

Instalował juz ktoś najnowsze mapy wrzucone przez kolegę jagruszka?
Czy mam być pierwszy? 8-) :mrgreen:

tucz 
ZNAWCA

Wysłany: 2018-12-28, 11:07   

a ja zapytam czy ktos z szanownych forumowiczow mieszkajacy w Piasecznie lub okolicach bylby tak mily i sprobowal mi zrobic downgrade CTP?
dawniej samemu to robilem, ale teraz zgodnie z procedura nie przechodzi i moze inna reka sie uda :)
  Silnik: 2.0 MJ 170 KM Skrzynia biegów: AUTOMAT Przebieg: 20260km Rok prod.: 2014

Odpowiedz do tematu